Niewielka liczba krematoriów

Krematoria dla zwierząt to dobry pomysł na godne pożegnanie czworonożnego przyjaciela, a także takiego, który miał dziób i pióra albo długie uszy. Krematoria nie ograniczają się co do gatunków czy wielkości zwierząt.

Każdy zwierzęcy przyjaciel może być pożegnany w podobny sposób, by następnie spocząć na odpowiednim cmentarzu lub w urnie z prochami. Każdy, kto mieszkał z psem, kotem czy papugą przez kilka lat, dobrze rozumie potrzebę celebrowania momentu pożegnania.

Nikt nie chciałby zakopać bliskiej osoby pod blokiem lub zutylizować zwłok. To samo dotyczy zwierzęcych członków gospodarstwa domowego.

www.ciuchometr.pl

Niestety oferta w zakresie krematorium dla zwierząt jest mocno ograniczona z innego powodu – po prostu takich krematoriów jest bardzo niewiele. Jeszcze do niedawna Polacy zmuszeni byli do korzystania z krematorium znajdującego się w czeskim Brnie.

Do dziś strona czeskiego usługodawcy jest dostępna w języku polskim. Na szczęście od jakiegoś czasu działa również polskie krematorium, więc zwierzęcego kompana można łatwiej pochować z honorami.

https://multitapes.pl/produkty/grupa-produktowa/rzepy-samoprzylepne,2,3595